Spill & Turnering

Turneringskalender

DagDatoStartTurnering PåmeldingDeltagereResultater
mars
torsdag3. 1730Årsmøte 2022Resultater
april
torsdag21. 1800Vårmøte Sr.HerrerResultater
lørdag23. 1000Dugnad Bærum GKResultater
mandag25. 1800Årsmøte JEK 2022Resultater
tirsdag26. 1800Vårmøte DamerResultater
mai
tirsdag3. 0933Damer formiddagResultater
tirsdag3. 1600Damer ettermiddagResultater
onsdag4. 0830Senior HerreResultater
onsdag4. 1330HerreserienResultater
onsdag4. 1600VTG - Veien til Golf kurs
torsdag5. 1730Klubbtrening Herrer 20-66 år - HCP 21-36 - Gruppe #3
torsdag5. 1900Klubbtrening Damer 20-66 år - HCP 21-36 - Gruppe #2
torsdag5. 1730Klubbtrening Herrer 20-66 år - HCP 37+
torsdag5. 1900Klubbtrening Herrer 20-66 år - HCP 11-21 - Gruppe #3
fredag6. 1000SeniorMixResultater
lørdag7. 0900VTG - Veien til Golf kurs
søndag8. 0900VTG - Veien til Golf kurs
mandag9. 1100Klubbtrening SeniorMix 67+ år - HCP 37+
mandag9. 1800Juniortrening - Team Elite (Født 03-05)
mandag9. 1730Juniortrening - Team Rekrutt (Født 03-06)
mandag9. 1800Klubbtrening Damer 20-66 år - HCP 21-36 - Gruppe #1
mandag9. 1930Klubbtrening Herrer 20-66 år - HCP 21-36 - Gruppe #1
mandag9. 1800Spill & Grill med Jan
mandag9. 1630Juniortrening - Team Bredde (Født 07-09)
tirsdag10. 1730Juniortrening - Team Talent (Født 07-09)
tirsdag10. 1800Juniortrening - Team Bredde (Født 03-06)
tirsdag10. 1815Juniortrening - Team Bredde (Født 10-13)
tirsdag10. 1100Klubbtrening SeniorMix 67+ år - HCP 5-20,9
tirsdag10. 1100Klubbtrening Senior herrer 67+ år - HCP 21-36
tirsdag10. 1700Juniortrening - Team Elite (Født 06-09)
tirsdag10. 1300Klubbtrening SeniorMix 67+ år - HCP 21-36 - Gruppe #2
tirsdag10. 0930Damer formiddagResultater
tirsdag10. 1600Damer ettermiddagResultater
tirsdag10. 1830Klubbtrening Herrer 20-66 år - HCP 11-21 - Gruppe #2
tirsdag10. 1700TrollGolf
onsdag11. 0830Senior HerreResultater
onsdag11. 1330HerreserienResultater
onsdag11. 1600VTG - Veien til Golf kurs
onsdag11. 1730Klubbtrening Damer 20-66 år - HCP 37+
torsdag12. 1900Klubbtrening Mixgruppe 20-66 år - HCP 37+
torsdag12. 1730Klubbtrening Mixgruppe 20-66 år - HCP 21-36
torsdag12. 1900Klubbtrening Damer 20-66 år - HCP 11-30
torsdag12. 1100Klubbtrening SeniorMix 67+ år - HCP 21-36 - Gruppe #1
fredag13. 1000SeniorMix Scramble - ShotgunResultater
lørdag14. 0900BMGK Cup i samarbeid med GoldenChildResultater
lørdag14. 0900VTG - Veien til Golf kurs
mandag16. 1730Juniortrening - Team Rekrutt (Født 03-06)
mandag16. 1800Spill & Grill med Jan
mandag16. 1800Juniortrening - Team Elite (Født 03-05)
mandag16. 1630Juniortrening - Team Bredde (Født 07-09)
onsdag18. 1600VTG - Veien til Golf kurs
onsdag18. 1330HerreserienResultater
onsdag18. 0830Senior HerreResultater
fredag20. 1000SeniorMixResultater
lørdag21. 0900VTG - Veien til Golf kurs
søndag22. 0900GenerasjonsturneringenResultater
mandag23. 1730Juniortrening - Team Rekrutt (Født 03-06)
mandag23. 1800Spill & Grill med Jan
mandag23. 1930Klubbtrening Team Bærum 20-66 år - HCP 0-10,9
mandag23. 1930Klubbtrening Team Bærum herrer - 40-66 år - HCP 0-10,9
mandag23. 1800Klubbtrening Herrer 20-66 år - HCP 11-21 - Gruppe #1
mandag23. 1630Juniortrening - Team Bredde (Født 07-09)
mandag23. 1800Juniortrening - Team Elite (Født 03-05)
tirsdag24. 1815Juniortrening - Team Bredde (Født 10-13)
tirsdag24. 1800Juniortrening - Team Bredde (Født 03-06)
tirsdag24. 1730Juniortrening - Team Talent (Født 07-09)
tirsdag24. 1700TrollGolf
tirsdag24. 1600Damer ettermiddagResultater
tirsdag24. 0930Damer formiddagResultater
tirsdag24. 1830Klubbtrening Herrer 20-66 år - HCP 21-36 - Gruppe #2
tirsdag24. 1700Juniortrening - Team Elite (Født 06-09)
onsdag25. 1600VTG - Veien til Golf kurs
onsdag25. 1330HerreserienResultater
onsdag25. 0930Senior Herre - Texas Scramble shotgunResultater
torsdag26. 1900Klubbtrening Herrer 20-66 år - HCP 11-21 - Gruppe #3
torsdag26. 1730Klubbtrening Herrer 20-66 år - HCP 21-36 - Gruppe #3
torsdag26. 1730Klubbtrening Herrer 20-66 år - HCP 37+
torsdag26. 1900Klubbtrening Damer 20-66 år - HCP 21-36 - Gruppe #2
fredag27. 1000SeniorMixResultater
lørdag28. 0900VTG - Veien til Golf kurs
mandag30. 1100Klubbtrening SeniorMix 67+ år - HCP 37+
mandag30. 1730Juniortrening - Team Rekrutt (Født 03-06)
mandag30. 1800Klubbtrening Damer 20-66 år - HCP 21-36 - Gruppe #1
mandag30. 1930Klubbtrening Herrer 20-66 år - HCP 21-36 - Gruppe #1
mandag30. 1800Spill & Grill med Jan
mandag30. 1630Juniortrening - Team Bredde (Født 07-09)
mandag30. 1800Juniortrening - Team Elite (Født 03-05)
tirsdag31. 1815Juniortrening - Team Bredde (Født 10-13)
tirsdag31. 1730Juniortrening - Team Talent (Født 07-09)
tirsdag31. 1800Juniortrening - Team Bredde (Født 03-06)
tirsdag31. 1100Klubbtrening Senior herrer 67+ år - HCP 21-36
tirsdag31. 1100Klubbtrening SeniorMix 67+ år - HCP 5-20,9
tirsdag31. 1700Juniortrening - Team Elite (Født 06-09)
tirsdag31. 1300Klubbtrening SeniorMix 67+ år - HCP 21-36 - Gruppe #2
tirsdag31. 0930Damer formiddagResultater
tirsdag31. 1600Damer ettermiddagResultater
tirsdag31. 1830Klubbtrening Herrer 20-66 år - HCP 11-21 - Gruppe #2
tirsdag31. 1700TrollGolf
juni
onsdag1. 0830Senior HerreResultater
onsdag1. 1330HerreserienResultater
onsdag1. 1600VTG - Veien til Golf kurs
onsdag1. 1730Klubbtrening Damer 20-66 år - HCP 37+
torsdag2. 1900Klubbtrening Mixgruppe 20-66 år - HCP 37+
torsdag2. 1730Klubbtrening Mixgruppe 20-66 år - HCP 21-36
torsdag2. 1900Klubbtrening Damer 20-66 år - HCP 11-30
torsdag2. 1100Klubbtrening SeniorMix 67+ år - HCP 21-36 - Gruppe #1
fredag3. 1000SeniorMix Scramble - ShotgunResultater
lørdag4. 0900VTG - Veien til Golf kurs
mandag6. 1800Juniortrening - Team Elite (Født 03-05)
mandag6. 1730Juniortrening - Team Rekrutt (Født 03-06)
mandag6. 1800Spill & Grill med Jan
mandag6. 1630Juniortrening - Team Bredde (Født 07-09)
tirsdag7. 1800Juniortrening - Team Bredde (Født 03-06)
tirsdag7. 1730Juniortrening - Team Talent (Født 07-09)
tirsdag7. 1815Juniortrening - Team Bredde (Født 10-13)
tirsdag7. 1700Juniortrening - Team Elite (Født 06-09)
tirsdag7. 1300Eli Lies minneturneringResultater
tirsdag7. 1700TrollGolf
onsdag8. 0830Senior HerreResultater
onsdag8. 1330HerreserienResultater
onsdag8. 1600VTG - Veien til Golf kurs
fredag10. 1000SeniorMixResultater
lørdag11. 0900VTG - Veien til Golf kurs
mandag13. 1100Klubbtrening SeniorMix 67+ år - HCP 37+
mandag13. 1800Juniortrening - Team Elite (Født 03-05)
mandag13. 1730Juniortrening - Team Rekrutt (Født 03-06)
mandag13. 1800Spill & Grill med Jan
mandag13. 1930Klubbtrening Team Bærum 20-66 år - HCP 0-10,9
mandag13. 1800Klubbtrening Herrer 20-66 år - HCP 11-21 - Gruppe #1
mandag13. 1930Klubbtrening Team Bærum herrer - 40-66 år - HCP 0-10,9
mandag13. 1630Juniortrening - Team Bredde (Født 07-09)
tirsdag14. 1730Juniortrening - Team Talent (Født 07-09)
tirsdag14. 1800Juniortrening - Team Bredde (Født 03-06)
tirsdag14. 1815Juniortrening - Team Bredde (Født 10-13)
tirsdag14. 1830Klubbtrening Herrer 20-66 år - HCP 11-21 - Gruppe #2
tirsdag14. 1700TrollGolf
tirsdag14. 0930Damer formiddagResultater
tirsdag14. 1600Damer ettermiddagResultater
tirsdag14. 1100Klubbtrening SeniorMix 67+ år - HCP 5-20,9
tirsdag14. 1100Klubbtrening Senior herrer 67+ år - HCP 21-36
tirsdag14. 1830Klubbtrening Herrer 20-66 år - HCP 21-36 - Gruppe #2
tirsdag14. 1700Juniortrening - Team Elite (Født 06-09)
tirsdag14. 1300Klubbtrening SeniorMix 67+ år - HCP 21-36 - Gruppe #2
onsdag15. 1600VTG - Veien til Golf kurs
onsdag15. 1730Klubbtrening Damer 20-66 år - HCP 37+
onsdag15. 1330Herreserien MajorResultater
onsdag15. 0830Senior HerreResultater
torsdag16. 1900Klubbtrening Herrer 20-66 år - HCP 11-21 - Gruppe #3
torsdag16. 1730Klubbtrening Mixgruppe 20-66 år - HCP 21-36
torsdag16. 1730Klubbtrening Herrer 20-66 år - HCP 21-36 - Gruppe #3
torsdag16. 1900Klubbtrening Damer 20-66 år - HCP 21-36 - Gruppe #2
torsdag16. 1730Klubbtrening Herrer 20-66 år - HCP 37+
torsdag16. 1100Klubbtrening SeniorMix 67+ år - HCP 21-36 - Gruppe #1
fredag17. 1600BMGK 50års junior jubileumsturneringResultater
fredag17. 1000SeniorMixResultater
lørdag18. 0800BMGK 50års jubileumsturneringResultater
lørdag18. 0900VTG - Veien til Golf kurs
søndag19. 0900VTG - Veien til Golf kurs
mandag20. 1800Juniortrening - Team Elite (Født 03-05)
mandag20. 1730Juniortrening - Team Rekrutt (Født 03-06)
mandag20. 1800Klubbtrening Damer 20-66 år - HCP 21-36 - Gruppe #1
mandag20. 1930Klubbtrening Herrer 20-66 år - HCP 21-36 - Gruppe #1
mandag20. 1800Spill & Grill med Jan
mandag20. 1630Juniortrening - Team Bredde (Født 07-09)
tirsdag21. 1800Juniortrening - Team Bredde (Født 03-06)
tirsdag21. 1730Juniortrening - Team Talent (Født 07-09)
tirsdag21. 1815Juniortrening - Team Bredde (Født 10-13)
tirsdag21. 1700Juniortrening - Team Elite (Født 06-09)
tirsdag21. 1600Damer ettermiddagResultater
tirsdag21. 0930Damer formiddagResultater
onsdag22. 0830Senior HerreResultater
onsdag22. 1330HerreserienResultater
onsdag22. 1600VTG - Veien til Golf kurs
torsdag23. 1900Klubbtrening Mixgruppe 20-66 år - HCP 37+
torsdag23. 1900Klubbtrening Damer 20-66 år - HCP 11-30
fredag24. 1000SeniorMixResultater
lørdag25. 0800Narvesen Tour Bærum GK
søndag26. 0900VTG - Veien til Golf kurs
mandag27. 1800Juniortrening - Team Elite (Født 03-05)
mandag27. 1730Juniortrening - Team Rekrutt (Født 03-06)
mandag27. 1800Spill & Grill med Jan
mandag27. 1630Juniortrening - Team Bredde (Født 07-09)
tirsdag28. 1730Juniortrening - Team Talent (Født 07-09)
tirsdag28. 1800Juniortrening - Team Bredde (Født 03-06)
tirsdag28. 1815Juniortrening - Team Bredde (Født 10-13)
tirsdag28. 1700Juniortrening - Team Elite (Født 06-09)
tirsdag28. 1600VTG - Veien til Golf kurs
tirsdag28. 1600Damer ettermiddagResultater
tirsdag28. 0930Damer formiddagResultater
onsdag29. 1330HerreserienResultater
onsdag29. 0930Senior Herre - Bestball shotgunResultater
juli
fredag1. 1000SeniorMixResultater
lørdag2. 0900VTG - Veien til Golf kurs
tirsdag5. 1506Damenes rekefest (9 hull) StablefordResultater
onsdag6. 1330HerreserienResultater
onsdag6. 0830Senior HerreResultater
onsdag6. 1600VTG - Veien til Golf kurs
fredag8. 1000SeniorMix Scramble - ShotgunResultater
søndag10. 0800Østlandstour Holtsmark&Bærum GK -Runde 2 BMGKResultater
tirsdag12. 1600Damer ettermiddagResultater
tirsdag12. 0930Damer formiddagResultater
onsdag13. 1330HerreserienResultater
onsdag13. 0830Senior HerreResultater
fredag15. 1000SeniorMixResultater
tirsdag19. 0930Damer formiddagResultater
tirsdag19. 1600Damer ettermiddagResultater
onsdag20. 1330HerreserienResultater
onsdag20. 0830Senior HerreResultater
fredag22. 1000SeniorMixResultater
tirsdag26. 1600Damer ettermiddagResultater
tirsdag26. 0930Damer formiddagResultater
onsdag27. 1330HerreserienResultater
onsdag27. 0930Senior Herre - Greensome shotgunResultater
torsdag28. 0900NSG Tour
fredag29. 1000SeniorMixResultater
august
mandag1. 1800Spill & Grill med Jan
tirsdag2. 0930Damer formiddagResultater
tirsdag2. 1600Damer ettermiddagResultater
onsdag3. 1330HerreserienResultater
onsdag3. 0830Senior HerreResultater
fredag5. 1000SeniorMixResultater
mandag8. 1800Spill & Grill med Jan
mandag8. 1800Juniortrening - Team Elite (Født 03-05)
mandag8. 1730Juniortrening - Team Rekrutt (Født 03-06)
mandag8. 1630Juniortrening - Team Bredde (Født 07-09)
tirsdag9. 1800Juniortrening - Team Bredde (Født 03-06)
tirsdag9. 1730Juniortrening - Team Talent (Født 07-09)
tirsdag9. 1815Juniortrening - Team Bredde (Født 10-13)
tirsdag9. 1700Juniortrening - Team Elite (Født 06-09)
tirsdag9. 1600Damer ettermiddagResultater
tirsdag9. 0930Damer formiddagResultater
onsdag10. 1330HerreserienResultater
onsdag10. 0830Senior HerreResultater
fredag12. 1000SeniorMix Scramble shotgun startResultater
mandag15. 1800Klubbtrening Herrer 20-66 år - HCP 11-21 - Gruppe #1
mandag15. 1930Klubbtrening Team Bærum 20-66 år - HCP 0-10,9
mandag15. 1800Juniortrening - Team Elite (Født 03-05)
mandag15. 1730Juniortrening - Team Rekrutt (Født 03-06)
mandag15. 1800Spill & Grill med Jan
mandag15. 1630Juniortrening - Team Bredde (Født 07-09)
tirsdag16. 1730Juniortrening - Team Talent (Født 07-09)
tirsdag16. 1800Juniortrening - Team Bredde (Født 03-06)
tirsdag16. 1815Juniortrening - Team Bredde (Født 10-13)
tirsdag16. 1830Klubbtrening Herrer 20-66 år - HCP 21-36 - Gruppe #2
tirsdag16. 1700Juniortrening - Team Elite (Født 06-09)
tirsdag16. 0930Damer formiddagResultater
tirsdag16. 1600Damer ettermiddagResultater
onsdag17. 1320HerreserienResultater
onsdag17. 0830Senior HerreResultater
torsdag18. 1900Klubbtrening Herrer 20-66 år - HCP 11-21 - Gruppe #3
torsdag18. 1100Klubbtrening SeniorMix 67+ år - HCP 21-36 - Gruppe #1
torsdag18. 1730Klubbtrening Herrer 20-66 år - HCP 21-36 - Gruppe #3
torsdag18. 1730Klubbtrening Herrer 20-66 år - HCP 37+
torsdag18. 1900Klubbtrening Damer 20-66 år - HCP 21-36 - Gruppe #2
fredag19. 1300Klubbmesterskapet Herrer R1 2022Resultater
fredag19. 1000SeniorMixResultater
lørdag20. 0800Klubbmesterskapet 2022Resultater
søndag21. 0800Klubbmesterskapet 2022Resultater
mandag22. 1930Klubbtrening Team Bærum herrer - 40-66 år - HCP 0-10,9
mandag22. 1800Klubbtrening Damer 20-66 år - HCP 21-36 - Gruppe #1
mandag22. 1930Klubbtrening Herrer 20-66 år - HCP 21-36 - Gruppe #1
mandag22. 1800Spill & Grill med Jan
mandag22. 1100Klubbtrening SeniorMix 67+ år - HCP 37+
mandag22. 1800Juniortrening - Team Elite (Født 03-05)
mandag22. 1730Juniortrening - Team Rekrutt (Født 03-06)
mandag22. 1630Juniortrening - Team Bredde (Født 07-09)
tirsdag23. 1800Juniortrening - Team Bredde (Født 03-06)
tirsdag23. 1730Juniortrening - Team Talent (Født 07-09)
tirsdag23. 1815Juniortrening - Team Bredde (Født 10-13)
tirsdag23. 1700Juniortrening - Team Elite (Født 06-09)
tirsdag23. 1300Klubbtrening SeniorMix 67+ år - HCP 21-36 - Gruppe #2
tirsdag23. 1100Klubbtrening Senior herrer 67+ år - HCP 21-36
tirsdag23. 1100Klubbtrening SeniorMix 67+ år - HCP 5-20,9
tirsdag23. 1830Klubbtrening Herrer 20-66 år - HCP 11-21 - Gruppe #2
tirsdag23. 1700TrollGolf
tirsdag23. 1600Damer ettermiddagResultater
tirsdag23. 0930Damer formiddagResultater
onsdag24. 1310HerreserienResultater
onsdag24. 0830Senior HerreResultater
onsdag24. 1730Klubbtrening Damer 20-66 år - HCP 37+
torsdag25. 1900Klubbtrening Mixgruppe 20-66 år - HCP 37+
torsdag25. 1730Klubbtrening Mixgruppe 20-66 år - HCP 21-36
torsdag25. 1900Klubbtrening Damer 20-66 år - HCP 11-30
fredag26. 1000SeniorMixResultater
lørdag27. 1200ParturneringenResultater
mandag29. 1930Klubbtrening Team Bærum 20-66 år - HCP 0-10,9
mandag29. 1800Klubbtrening Herrer 20-66 år - HCP 11-21 - Gruppe #1
mandag29. 1800Spill & Grill med Jan
mandag29. 1800Juniortrening - Team Elite (Født 03-05)
mandag29. 1730Juniortrening - Team Rekrutt (Født 03-06)
mandag29. 1630Juniortrening - Team Bredde (Født 07-09)
tirsdag30. 1730Juniortrening - Team Talent (Født 07-09)
tirsdag30. 1800Juniortrening - Team Bredde (Født 03-06)
tirsdag30. 1815Juniortrening - Team Bredde (Født 10-13)
tirsdag30. 1700Juniortrening - Team Elite (Født 06-09)
tirsdag30. 1830Klubbtrening Herrer 20-66 år - HCP 21-36 - Gruppe #2
tirsdag30. 1700TrollGolf
tirsdag30. 0930Damer formiddagResultater
tirsdag30. 1600Damer ettermiddagResultater
onsdag31. 1240HerreserienResultater
onsdag31. 0930Senior Herre - Texas Scramble shotgunResultater
september
torsdag1. 1900Klubbtrening Herrer 20-66 år - HCP 11-21 - Gruppe #3
torsdag1. 1730Klubbtrening Herrer 20-66 år - HCP 21-36 - Gruppe #3
torsdag1. 1900Klubbtrening Damer 20-66 år - HCP 21-36 - Gruppe #2
torsdag1. 1730Klubbtrening Herrer 20-66 år - HCP 37+
torsdag1. 1100Klubbtrening SeniorMix 67+ år - HCP 21-36 - Gruppe #1
fredag2. 1000SeniorMix Scramble - ShotgunResultater
lørdag3. 0800Schiager-De Sousa PairsResultater
mandag5. 1930Klubbtrening Team Bærum herrer - 40-66 år - HCP 0-10,9
mandag5. 1100Klubbtrening SeniorMix 67+ år - HCP 37+
mandag5. 1800Juniortrening - Team Elite (Født 03-05)
mandag5. 1730Juniortrening - Team Rekrutt (Født 03-06)
mandag5. 1800Klubbtrening Damer 20-66 år - HCP 21-36 - Gruppe #1
mandag5. 1930Klubbtrening Herrer 20-66 år - HCP 21-36 - Gruppe #1
mandag5. 1800Spill & Grill med Jan
mandag5. 1630Juniortrening - Team Bredde (Født 07-09)
tirsdag6. 1800Juniortrening - Team Bredde (Født 03-06)
tirsdag6. 1730Juniortrening - Team Talent (Født 07-09)
tirsdag6. 1815Juniortrening - Team Bredde (Født 10-13)
tirsdag6. 1100Klubbtrening SeniorMix 67+ år - HCP 5-20,9
tirsdag6. 1100Klubbtrening Senior herrer 67+ år - HCP 21-36
tirsdag6. 1700Juniortrening - Team Elite (Født 06-09)
tirsdag6. 1300Klubbtrening SeniorMix 67+ år - HCP 21-36 - Gruppe #2
tirsdag6. 1830Klubbtrening Herrer 20-66 år - HCP 11-21 - Gruppe #2
tirsdag6. 1700TrollGolf
tirsdag6. 1600Damer ettermiddag 9 hull eller merResultater
tirsdag6. 0930Damer formiddagResultater
onsdag7. 1220HerreserienResultater
onsdag7. 0830Senior HerreResultater
onsdag7. 1730Klubbtrening Damer 20-66 år - HCP 37+
torsdag8. 1900Klubbtrening Mixgruppe 20-66 år - HCP 37+
torsdag8. 1730Klubbtrening Mixgruppe 20-66 år - HCP 21-36
torsdag8. 1900Klubbtrening Damer 20-66 år - HCP 11-30
fredag9. 1000SeniorMixResultater
søndag11. 1000KM PuttingResultater
mandag12. 1800Juniortrening - Team Elite (Født 03-05)
mandag12. 1730Juniortrening - Team Rekrutt (Født 03-06)
mandag12. 1800Spill & Grill med Jan
mandag12. 1630Juniortrening - Team Bredde (Født 07-09)
tirsdag13. 1730Juniortrening - Team Talent (Født 07-09)
tirsdag13. 1800Juniortrening - Team Bredde (Født 03-06)
tirsdag13. 1815Juniortrening - Team Bredde (Født 10-13)
tirsdag13. 1700Juniortrening - Team Elite (Født 06-09)
tirsdag13. 0930Damer formiddagResultater
tirsdag13. 1600Damer ettermiddag 9 hull eller merResultater
tirsdag13. 1700TrollGolf
onsdag14. 0830Senior HerreResultater
onsdag14. 1220HerreserienResultater
fredag16. 1000SeniorMixResultater
lørdag17. 1030Herreserien FinaleResultater
mandag19. 1800Juniortrening - Team Elite (Født 03-05)
mandag19. 1730Juniortrening - Team Rekrutt (Født 03-06)
mandag19. 1800Spill & Grill med Jan
mandag19. 1630Juniortrening - Team Bredde (Født 07-09)
tirsdag20. 1800Juniortrening - Team Bredde (Født 03-06)
tirsdag20. 1730Juniortrening - Team Talent (Født 07-09)
tirsdag20. 1815Juniortrening - Team Bredde (Født 10-13)
tirsdag20. 1700Juniortrening - Team Elite (Født 06-09)
tirsdag20. 1530Damer ettermiddag 9 hull med overraskelserResultater
tirsdag20. 1800Damer ettermiddag AvslutningsfestResultater
tirsdag20. 0930Damer formiddagResultater
onsdag21. 0830Senior HerreResultater
fredag23. 1000SeniorMixResultater
mandag26. 1800Juniortrening - Team Elite (Født 03-05)
mandag26. 1730Juniortrening - Team Rekrutt (Født 03-06)
mandag26. 1800Spill & Grill med Jan
mandag26. 1630Juniortrening - Team Bredde (Født 07-09)
tirsdag27. 1730Juniortrening - Team Talent (Født 07-09)
tirsdag27. 1800Juniortrening - Team Bredde (Født 03-06)
tirsdag27. 1815Juniortrening - Team Bredde (Født 10-13)
tirsdag27. 1700Juniortrening - Team Elite (Født 06-09)
tirsdag27. 0930Damer formiddag - AvslutningResultater
onsdag28. 0930Senior Herre - Greensome shotgunResultater
onsdag28. 1800Senior Herre AvslutningsmiddagResultater
fredag30. 1000SeniorMixResultater
oktober
søndag2. 0930Komite Open
fredag7. 1000SeniorMix Scramble - ShotgunTil Golfbox
søndag9. 1000AvslutningsturneringenTil Golfbox
  
Dette nettstedet bruker cookies (informasjonskapsler) for å tilpasse nettsidene bedre til deg som bruker. Klikk OK for å godta dette Les mer om cookies og personvern her